خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد بذر گندم و ذرت (کنترل و گواهی بذر)

تحقیق در مورد بذر گندم و ذرت (کنترل و گواهی بذر)

دانلود رایگان تحقیق در مورد بذر گندم و ذرت (کنترل و گواهی بذر) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد بذر گندم و ذرت (کنترل و گواهی بذر) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۹   بذر گندم و ذرت   (کنترل و گواهی بذر )     نوشته شده توسط حسن مافی | چاپ یادداشت | ۰ نظر                 یکی از مشکلات کشاورزان در فرایند کشت گندم، عدم یکنواختی در سبز شدن بذور و استقرار بوته های گندم به تعداد مناسب در واحد سطح می باشد.با استقرار گیاهچه های گندم در تراکم مناسب در واحد سطح ضمن افزایش بازده مصرف نهاده ها از قبیل کود و سم، گندم به حداکثر ظرفیت تولیدی خودنیز می رسد.عدم آگاهی کشاورزان از تاثیر عوامل مختلف در رسیدن به سبز یکنواخت موجب تکرار این مشکل در هر سال می شود.   عوامل ذیل در استقرار و تراکم مناسب گیاهچه های گندم دخالت دارند.   1- میزان مصرف بذر عوامل محیطی و ویژگیهای رقم بر میزان مصرف بذر تاثیر می گذارند. ویژگی های رقم گندم مانند وزن هزار دانه ، ارتفاع بوته ، خوابیدگی ( ورس ) ،قدرت پنجه زنی ، درصد جوانه زنی و سرعت رویش بذور از عوامل تعیین کننده میزان مصرف بذر در هر …

این محصول “تحقیق در مورد بذر گندم و ذرت (کنترل و گواهی بذر)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد بذر گندم و ذرت (کنترل و گواهی بذر) ,دانلودتحقیق در مورد بذر گندم و ذرت (کنترل و گواهی بذر) , بذر گندم و ذرت (کنترل و گواهی بذر)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *