خانه / فنی و مهندسی / تحقیق درباره کاربرد دانش خلاقیت شناسی TRIZ در مهندسی نوآورانه محصول

تحقیق درباره کاربرد دانش خلاقیت شناسی TRIZ در مهندسی نوآورانه محصول

دانلود رایگان تحقیق درباره کاربرد دانش خلاقیت شناسی TRIZ در مهندسی نوآورانه محصول ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره کاربرد دانش خلاقیت شناسی TRIZ در مهندسی نوآورانه محصول “را از ایران فایل دانلود نمایید.

فرمت فایل : word ( قابل ویرایش) تعداد صفحات : ۲۹ صفحه                 چکیده : تحقیقات فعلی نشان می دهد که نقطه اصلی در فرآیند طراحی در مرحله ای قرار گرفته که ایده های ابداعی به مرحله اجرا در می آید. و اینکه بدون وجود چنین ایده هایی هیچگونه پیشرفتی در آینده به منظور تولید محصولات جدید صورت نخواهد گرفت و این دلیل آن است که باید دانش خلاقیت شناسی TRIZ که دارای قابلیت بالا برای بهبود فرآیند توسعه و ایجاد محصول جدید است , بکار گرفته شود.  این مقاله با ارائه مدل بیان می دارد که چگونه ابزارهای مختلف دانش خلاقیت شناسی TRIZ می تواند در فرایند طراحی محصول جدید به کار گرفته شود و در حل مسایل موجود در فرایند طراحی و همچنین نوآوری محصول کارا و اثر بخش باشند.   کلمات کلیدی: TRIZ ، محصول ، نوآوری ، طراحی ۱- مقدمه امروزه در اغلب شرکت ها سیستم کنترل کیفیت که وظیفه اصلی آن اطمینان دادن نسبت به کارکرد محصول نهایی و خدمات پس از فروش است موجود می­باشد. شرکتهای متعددی بر روی توسعه دادن بهبود فرایند طراحی و نوآوری محصول متمرکز شده­ا …

این محصول “تحقیق درباره کاربرد دانش خلاقیت شناسی TRIZ در مهندسی نوآورانه محصول  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانش خلاقیت,خلاقیت شناسی,نوآوری,تولید محصول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *