خانه / علوم انسانی / تحقیق درباره مقابله با کودک آزاری (مروری بر راهکارهای موجود) در روانشناسی

تحقیق درباره مقابله با کودک آزاری (مروری بر راهکارهای موجود) در روانشناسی

دانلود رایگان تحقیق درباره مقابله با کودک آزاری (مروری بر راهکارهای موجود) در روانشناسی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره مقابله با کودک آزاری (مروری بر راهکارهای موجود) در روانشناسی “را از ایران فایل دانلود نمایید.

نوع فایل: word قابل ویرایش ۳۰ صفحه             چکیده: کودک آزاری به  هر نوع بد رفتاری یا بی توجهی به کودک گفته می شود که مانع از رشد جسمی و روحی و شخصیتی او شود. این پدیده اجتماعی از هر نوع که باشد چه جسمی عاطفی، جنسی و یا بی توجهی نسبت به کودک در جوامع مختلف مذموم است و در بسیاری از کشور ها ضمن اینکه جرم تلقی شده عواقب قانونی نیز برای آن در نظر گرفته شده است. این مسئله با توجه به جمعیت جوان کشورمان و نقشی که کودکان در سازندگی آینده کشورمان دارند از اهمیت شایانی برخوردار است و نیازمند اقدامی مجدانه است. نگارنده در این مقاله ضمن اشاره به مفهوم کودک آزاری از دیدگاه جوامع بین المللی و ارائه آمار جهانی و کشوری به آثار و تبعات، علل بروز آن و نقش قوانین در پیش گیری اینگونه آسیب های اجتماعی می پردازد. ایجاد نهادی که بتواند به عنوان متولی پی گیری حقوق کودکان …

این محصول “تحقیق درباره مقابله با کودک آزاری (مروری بر راهکارهای موجود) در روانشناسی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق ,مقابله با, کودک, آزاری ,(مروری, بر, راهکارهای ,موجود) ,در ,روانشناسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *