خانه / علوم پایه / تحقیق درباره تأملی بر عملکرد جامعۀ بین‌المللی در برابر تغییرات آب‌ و هوایی

تحقیق درباره تأملی بر عملکرد جامعۀ بین‌المللی در برابر تغییرات آب‌ و هوایی

دانلود رایگان تحقیق درباره تأملی بر عملکرد جامعۀ بین‌المللی در برابر تغییرات آب‌ و هوایی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره تأملی بر عملکرد جامعۀ بین‌المللی در برابر تغییرات آب‌ و هوایی “را از ایران فایل دانلود نمایید.

فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلایدها ۳۷ اسلاید               چکیده یکی از مباحث محیط‌زیستی که موجب نگرانی جامعۀ بین‌المللی شده‌ ‌‌‌است، مساله تغییرات آب‌وهوایی است. افزایش تراکم گازهای گلخانه‌‌ای در هواسپهر که ناشی از مداخلۀ بشر در طبیعت است، به‌تدریج دمای کرۀ زمین را افزایش داده ‌است. عواقب مهیبی که تغییرات آب‌وهوایی به‌دنبال دارد، ضرورت اقدام برای مقابله با این پدیده را آشکار کرده است. از این‌رو، جامعۀ بین‌المللی کوشیده ‌است از رهگذر تصویب کنوانسیون کلیات در‌ زمینۀ تغییرات آب‌وهوایی، پروتکل کیوتو، برگزاری کنفرانس‌ها و نشست‌های متعدد در برابر تغییرات آب‌وهوایی واکنش نشان دهد. در این مقاله، تلاش شده‌است با استفاده از روش توصیفی- تحلیلی در دوره زمانی ۲۰۱۱- ۱۹۷۲، اقدام‌های حقوقی جامعه بین‌المللی در مورد موضوع تغییرات آب و هوایی، تشریح شود. بدین‌منظور، از اسناد حقوقی بین‌المللی مرتبط با …

این محصول “تحقیق درباره تأملی بر عملکرد جامعۀ بین‌المللی در برابر تغییرات آب‌ و هوایی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

گازهای گلخانه‌ای, هواسپهر, تغییرات آب‌وهوایی, کنوانسیون کلیات, پروتکل کیوتو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *