خانه / علوم انسانی / تحقیق درباره بررسی ضرورت تشکیل حکومت و دولت در اسلام
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق درباره بررسی ضرورت تشکیل حکومت و دولت در اسلام

دانلود رایگان تحقیق درباره بررسی ضرورت تشکیل حکومت و دولت در اسلام ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره بررسی ضرورت تشکیل حکومت و دولت در اسلام “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : word ( قابل ویرایش) تعداد صفحات : ۱۲ صفحه                     مقدمه : علامه طباطبائى در بحثى تحت عنوان «ولایت و زعامت در اسلام‏ » مسئله ضرورت تشکیل دولت اسلامى را از نقطه نظر فلسفه اجتماعى اسلام مورد بحث قرار داده و به استناد آیه : فاقم وجهک للدین حنیفا فطره الله التى فطر الناس علیها لا تبدیل لخلق الله ذلک الدین القیم و لکن اکثر الناس لا یعلمون (۱) آئین اسلام را آئین فطرت و احکام آن را مطابق با فطرت بشرى مى‏شمارد. (ترجمه آیه: دین اسلام را با مراعات اعتدال استقبال نما، همان دینى که منطبق است‏با آفرینش خدائى که مردم را آفریده و روى آن استوار ساخته، خلقت‏خدائى تبدیل پیدا نمى‏کند که همان دین منطبق به فطرت و آفرینش است که مى‏تواند مردم را اداره کند ولى اکثر مردم نمى‏دانند ) . در ت …

این محصول “تحقیق درباره بررسی ضرورت تشکیل حکومت و دولت در اسلام  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

حکومت دینی,دولت دینی,حکومت اسلامی,دولت اسلامی,تشکیل حکومت دینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *