خانه / علوم انسانی / تحقیق درباره بررسی اشتغال کارآفرینی و توسعه پایدار روستایی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق درباره بررسی اشتغال کارآفرینی و توسعه پایدار روستایی

دانلود رایگان تحقیق درباره بررسی اشتغال کارآفرینی و توسعه پایدار روستایی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره بررسی اشتغال کارآفرینی و توسعه پایدار روستایی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : word  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد صفحات ۳۰ صفحه         چکیده:      توسعه روستایی به مفهوم استفاده از منابع طبیعی و انسانی، تکنولوژی، تسهیلات زیربنایی، نهادها و … به منظور تشویق و تسریع رشد اقتصادی در مناطق روستایی جهت ایجاد اشتغال و بهبود کیفیت زندگی روستایی برای ادامه زندگی و پایداری حیات است. توسعه روستایی را می ‌ توان عاملی در بهبود شرایط زندگی افراد متعلق به قشر کم ‌ درآمد ساکن روستا و خودکفاسازی آنان در روند توسعه کلان کشور دانست. اتخاذ راهبرد اشتغال برای روستاییان با حمایت از سیاست های عمومی بر مبنای راهیابی سرمایه گذاری، اشتغال و خدمات به مناطق روستایی منجر به تقویت کشاورزی و ایجاد تغییر در تولیدات کشاورزی و منابع طبیعی و ایجاد اشتغال های غیر کشاورزی، افزایش درآمد و افزایش تقاضا برای کشاورزی محلی و تولیدات غیر کشاورزی منجر خواهد شد. تاسیس شرکت ‌ هایی روستایی، توسعه صنایع تبدیلی و توسعه و ترویج تعاونی ‌ ها و خدمات کشاورزی اقدام مطلوبی در جهت نیل …

این محصول “تحقیق درباره بررسی اشتغال کارآفرینی و توسعه پایدار روستایی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

توسعه روستایی, اشتغال, کارآفرینی روستایی, توسعه پایدار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *