خانه / علوم انسانی / تحقیق درباره انتظار فرج و وظایف منتظران در عصر غیبت از دیدگاه امام رضا علیه السلام

تحقیق درباره انتظار فرج و وظایف منتظران در عصر غیبت از دیدگاه امام رضا علیه السلام

دانلود رایگان تحقیق درباره انتظار فرج و وظایف منتظران در عصر غیبت از دیدگاه امام رضا علیه السلام ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره انتظار فرج و وظایف منتظران در عصر غیبت از دیدگاه امام رضا علیه السلام “را از ایران فایل دانلود نمایید.

فرمت فایل : word ( قابل ویرایش) تعداد صفحات : ۴۶ صفحه                 چکیده: یکى از مهم‏ترین اصل‏ هاى اندیشه‏ى تشیع که در عصر غیبت، استمرار تعلیمات ناب اسلامى و شیعى را در جوامع مسلمان سبب شده و راه پیش روى بشریت و آینده‏ى آنان را تا پایان تاریخ روشن ساخته، اصل اصیل مهدویت است . این اصل امید بخش، حرکتى است از سرچشمه‏ى توجه به امام و هادى و راهبرى زنده و آسمانى اما در پس پرده‏ى غیب . با تمسک به این اصل روشن، مؤمنان و مسلمانان، هرگز، در دنیاى مدرن و صنعتى و بى خدایى معاصر، تنها و سرگشته نمى‏مانند و در هر فتنه و مصیبتى به حصن حصین این اندیشه‏ى الهى یعنی انتظار فرج پناه مى‏برند و براى حل مشکلات فردى و اجتماعى خود از آن یار غایب از نظر، چاره‏جویى مى‏کنند . اینک، در دنیایى که در آن، حکام و سیاست‏مداران، در …

این محصول “تحقیق درباره انتظار فرج و وظایف منتظران در عصر غیبت از دیدگاه امام رضا علیه السلام  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

فرج , انتظار , منتظر , غیبت , وظایف اجتماعی , وظایف فرهنگی , امام رضا (ع) , امام مهدی (عج)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *