خانه / علوم پزشکی / تحقیق درباره اثر وزن مولکولی و DD کیتین و کیتوسان روی فرآیند ترمیم زخم

تحقیق درباره اثر وزن مولکولی و DD کیتین و کیتوسان روی فرآیند ترمیم زخم

دانلود رایگان تحقیق درباره اثر وزن مولکولی و DD کیتین و کیتوسان روی فرآیند ترمیم زخم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره اثر وزن مولکولی و DD کیتین و کیتوسان روی فرآیند ترمیم زخم “را از ایران فایل دانلود نمایید.

فرمت فایل : word  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد صفحات ۹ صفحه           خلاصه : در این مقاله اثر کیتین و کیتوسان روی فرآیند ترمیم زخم ها و برش های خطی در موش ها بررسی شده است . تحکام شکاف زخم در گروههای کیتوسان (cos),D-glucosamine (GL­c­NAc­­)]    N-acetyl –D-glucosamine و Chiti – aligosaccharide (NACOS) و کیتین ) بیشتر بود . فعالیت آنزیم های کلاژناز هم در گروه های کیتوسان بیشتر از گروههای کتین است . میزان تغییرات در مورد تجمع و استحکام و فعالیت آنزیم های کلاژ ناز در نمونه های مختلف زیاد نبود. دریافته های بافت شناسی رشته های کلاژن به صورت عمود بر خط برش در گروه های (NACOS,COS) رشد کردند و در گروههای کیتوسان تعدادی فیبروبلاست فعال شده در اطراف زخم دیده شد. در DD های بالا استحکام خط برش ترمیم یافته بیشتر است مچنین سمیزان فیبروبلاست های ظاهر شده اطراف زخم . مقدمه : کیتین و کیتوسان تعدادی خواص بیولوژیکی مفید در کاربرد هایی نظیر : ۱- پوشش زخم ها ۲- زیست سازگاری بالا ۳-قابلیت زیست ستخریب پذیری ۴- عا …

این محصول “تحقیق درباره اثر وزن مولکولی و DD کیتین و کیتوسان روی فرآیند ترمیم زخم  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

زخم,ترمیم زخم,انواع زخم,درمان زخم,بخیه و زخم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *