سرخط خبرها
خانه / فنی و مهندسی / تحقیق درباره آشنایی با سطوح و مواد آنتی باکتریال و کاربرد آن در ساختمان

تحقیق درباره آشنایی با سطوح و مواد آنتی باکتریال و کاربرد آن در ساختمان

دانلود رایگان تحقیق درباره آشنایی با سطوح و مواد آنتی باکتریال و کاربرد آن در ساختمان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره آشنایی با سطوح و مواد آنتی باکتریال و کاربرد آن در ساختمان “را از ایران فایل دانلود نمایید.

فرمت فایل word: (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد صفحات : ۱۷ صفحه               چکیده به دلیل گسترش روز افزون جمعیت ساکن بر روی کره زمین و در پی آن رشد بسیار سریع بیماری ها و باکتری های بیماری زا، محققان بر آن شدند تا با استفاده از راهبردهای پیشگیرانه مانع از بروز بیماری شوند. چرا که در صورت بروز یک بیماری کنترل آن و جلوگیری از شیوع آن کاری بسیار سخت و گاهی غیرممکن خواهد بود. دراین تحقیق بر آنیم ضمن شناسایی ترکیبات فلزی با استفاده از فن آوری نانو، به شناسائی خاصیت آنتی باکتریال و خود تمیز شوندگی و کاربرد این مواد در ساختمان و از جمله ، استفاده از آن ها در ترکیبات لعاب کاشی و سرامیک های بهداشتی و استفاده از فناوری نانو در جهت رفع آلودگی فضای محیط زندگی وکار بپردازیم.   مقدمه : صنعت ساختمان ارتباط بسیار نزدیکی با سلامت جامعه دارد. از نانو ذرات نقره و نانو ذرات مس با توجه به خاصیت آنتی-باکتریال آنها می توان در صنعت ساختمان سازی استفاده نمود و خصوصیات منحصر بفردی به سطوح ساختمانی بخشید. این ماده در مقایسه با دیگر روشهای آنتی باکتریال کردن دیگر مثل ا …

این محصول “تحقیق درباره آشنایی با سطوح و مواد آنتی باکتریال و کاربرد آن در ساختمان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مواد آنتی باکتریال,مصالح مواد آنتی باکتریال,کاربرد مواد آنتی باکتریال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *