خانه / علوم انسانی / «تبیین در هم تنیدگی اسطوره آرش و باور به منجی در دین زردشت»(مقاله سال۹۵)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

«تبیین در هم تنیدگی اسطوره آرش و باور به منجی در دین زردشت»(مقاله سال۹۵)

دانلود رایگان «تبیین در هم تنیدگی اسطوره آرش و باور به منجی در دین زردشت»(مقاله سال۹۵) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ «تبیین در هم تنیدگی اسطوره آرش و باور به منجی در دین زردشت»(مقاله سال۹۵) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


آرش که یکی از مهم ترین اساطیر ایران زمین در دوره باستان بوده، ضمن بیان ویژگی های پهلوانی و قهرمانی در بطن خود؛ به نظر می رسد، بازتاب نمادین از باور ایرانیان به ظهور منجی در آخرالزمان باشد. محقق برای تبیین این مسئله، ضمن بررسی اسطوره آرش در متون مختلف و نیز نگاهی به موضوع منجی با استناد به باورهای دینی مردم ایران باستان، چهارچوب نظریه ساختارگرایی و نشانه شناسی را انتخاب کرده و با ارجاع به جایگاه اسطوره در ایدئولوژیک به طبقه بندی ویژگی ها و شباهت های اسطوره آرش و باور به منجی در دین زردشت دست یافت.این مقاله در۹ صفحه به تشریح این موضوع پرداخته است. …

این محصول “«تبیین در هم تنیدگی اسطوره آرش و باور به منجی در دین زردشت»(مقاله سال۹۵)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آرش,منجی,زرتشت,اسطوره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *