سرخط خبرها
خانه / گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی / بنر یادواره شهدا ،مخصوص اعیاد شعبانیه ، لایه باز و قابل ویرایش ، فتوشاپ cs3

بنر یادواره شهدا ،مخصوص اعیاد شعبانیه ، لایه باز و قابل ویرایش ، فتوشاپ cs3

دانلود رایگان بنر یادواره شهدا ،مخصوص اعیاد شعبانیه ، لایه باز و قابل ویرایش ، فتوشاپ cs3 ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ بنر یادواره شهدا ،مخصوص اعیاد شعبانیه ، لایه باز و قابل ویرایش ، فتوشاپ cs3 “را از ایران فایل دانلود نمایید.

یکی از مهمترین کاربردهای بنرهای تبلیغاتی در دنیای امروز، انتقال پیام های تبلیغاتی از این طریق است. به حدی که هرگاه از عبارت بنر استفاده شود، منظور بنر تبلیغاتیست. بنر روش انتقال پیام تبلیغاتی است که طرح گرافیکی دارد و شامل تصاویر و متون است. در واقع بنر یک پرچم است که یک پیغام، لگو، سمبل را به مخاطبان خودمنتقل می کند. بنرها همانند پوسترها جهت تبلیغات تهیه می گردند و پیام تبلیغاتی خود را در قالب یک طرح هنری و گرافیکی به مخاطب عرضه می دارند. در یک نگاه کلی شاید بنر و پوستر مشابه باشند و تغییر در ماهیت آنها احساس نشود. اما تفاوت اصلی آنها در نوع چاپ و نحوه اجرای آنهاست. پوستر معمولا برروی کاغذ چاپ میشود و دارای ابعاد کوچکتری می باشد. اما بنرها به دلیل اینکه باید در شرایط سخت تر و فضای باز مورد استفاده قرار گیرند، از متریال های بادوام تر ساخته میشوند. همچنین ابعاد آنها نیز بزرگتر است. بنر های فوق برای جایگذاری عکس شهدا و اسم آنها میتواند مورد استفاده قرار بگیرند . طرح ها تمامی لایه باز بوده و قابل ویرایش میباشند . آیتم های به کار رفته درون هر لایه تمامی برش خورده و از تصاویر با کیفیت استفا …

این محصول “بنر یادواره شهدا ،مخصوص اعیاد شعبانیه ، لایه باز و قابل ویرایش ، فتوشاپ cs3  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

بنر, بنر تبلیغاتی, فتوشاپ , لایه باز, فایل لایه باز , پی اس دی , شهدا , بنر شهدا , بنر فتوشاپی شهدا , بنر ۲۰۰ در ۶۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *