خانه / عمران / بررسی پیشروی خسارت و تقویت با CFRP در تیرهای بتن مسلح در فضای کرنش های مودال

بررسی پیشروی خسارت و تقویت با CFRP در تیرهای بتن مسلح در فضای کرنش های مودال

دانلود رایگان بررسی پیشروی خسارت و تقویت با CFRP در تیرهای بتن مسلح در فضای کرنش های مودال ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ بررسی پیشروی خسارت و تقویت با CFRP در تیرهای بتن مسلح در فضای کرنش های مودال “را از ایران فایل دانلود نمایید.

بررسی پیشروی خسارت و تقویت با CFRP در تیرهای بتن مسلح در فضای کرنش های مودال

بررسی-پیشروی-خسارت-و-تقویت-با-cfrp-در-تیرهای-بتن-مسلح-در-فضای-کرنش-های-مودال بررسی پیشروی خسارت و تقویت با CFRP در تیرهای بتن مسلح در فضای کرنش های مودال  Fulltext  نویسند‌گان: [ ندا بقیعی ] – دکتری مهندسی سازه- دانشگاه فردوسی مشهد[ محمدرضا اصفهانی ] – استاد گروه عمران- دانشگاه فردوسی مشهد[ کاظم مسلم ] – استادیار گروه عمران- دانشگاه فردوسی مشهد خلاصه مقاله: این مقاله در فضای کرنش های مودال به بررسی چگونگی تغییرات رفتار و سختی تیرهای بتن مسلح پس از بارگذاری و مقاوم سازی با ورق های CFRPمی پردازد. این بررسی روی دادههای آزمایشگاهی نه نمونه تیر بتنی انجام شده که مقاومت خمشی شش نمونه از آنها هنگامی که بار بهحدود نیمی از بار نهایی رسید، با ورق هایCFRP بهبود یافت. با انجام آزمایش ارتعاشی پس از هر گام بارگذاری و تقویت با ورقهایCFRP بسامدهای ویژه و تغییرمکان های مودال نمونهها به دست آمدند. تغییرمکان های مودال در فضای کرنش ها تصویر شدند و تغییرات آنها با معیار اطمینان مودال مختصاتیCOMAC)مورد بررسی قرار گرفت. مقدارهایCOMAC در فضای کرنشهای مودال به خوبی روند شکست و مقاومسازی نمونهها را با ورقهایCFRP نشان دادند و با مشاهدات تجربی هماهنگی داشتند. کلمات کلیدی: آزمایش ارتعاشی، تقویت، تیر بتنی، خسارت، شکل مود، کرنش مودال، COMAC

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “بررسی پیشروی خسارت و تقویت با CFRP در تیرهای بتن مسلح در فضای کرنش های مودال  “توسط پورتال  ایران فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *