خانه / عمران / بررسی رفتار اندرکنش خاک-سازه با جداسازهای لرزه ای در ساختمان های با قاب خمشی فولادی با استفاده از تح

بررسی رفتار اندرکنش خاک-سازه با جداسازهای لرزه ای در ساختمان های با قاب خمشی فولادی با استفاده از تح

دانلود رایگان بررسی رفتار اندرکنش خاک-سازه با جداسازهای لرزه ای در ساختمان های با قاب خمشی فولادی با استفاده از تح ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ بررسی رفتار اندرکنش خاک-سازه با جداسازهای لرزه ای در ساختمان های با قاب خمشی فولادی با استفاده از تح “را از ایران فایل دانلود نمایید.

بررسی رفتار اندرکنش خاک-سازه با جداسازهای لرزه ای در ساختمان های با قاب خمشی فولادی با استفاده از تح

بررسی-رفتار-اندرکنش-خاک-سازه-با-جداسازهای-لرزه-ای-در-ساختمان-های-با-قاب-خمشی-فولادی-با-استفاده-از-تح بررسی رفتار اندرکنش خاک-سازه با جداسازهای لرزه ای در ساختمان های با قاب خمشی فولادی با استفاده از تحلیل دینامیکی غیرخطی  Fulltext  نویسند‌گان: [ سهراب کاشفی ] – دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی زلزله. دانشگاه سمنان[ محسن گرامی ] – استادیار. دانشکده مهندسی عمران. دانشگاه سمنان[ رضا وهدانی ] – استادیار. دانشکده مهندسی عمران. دانشگاه سمنان خلاصه مقاله: در این تحقیق با استفاده از آنالیز دینامیکی غیر خطی، رفتار های سازه های مختلف در حالت پای گیردار، حالت جداساز لرزه ای و جداساز پایه به همراه اثر اندرکنش خاک-سازه با یکدیگر مقایسه شده است. در این مطالعه با استفاده از مدلسازی ساختمان های ۲ ۴ و ۶ طبقه و اعمال رکورد واقعی زلزله طبس فاکتورهای مختلفی از جمله، میزان تغییر مکان نسبی حداکثر، میزان برش پایه ، میزان تنش در مقاطع تیر و ستون ، زمان تشکیل اولین مفصل پلاستیک، زمان خروج از سطح عملکرد ایمنی جانی و تغییر مکان نظیر آن و … با یکدیگر بررسی ومقایسه شده است. سرانجام از مطالعات انجام شده بر روی سازه های مختلف نتایج مطلوبی از رفتار سازه ها در هنگام اثر اندرکنش خاک-سازه و تأثیر جداسازی پایه بدست آمد کلمات کلیدی: اندرکنش خاک-سازه، جداساز لرزه ای، قاب خمشی فولادی، تحلیل دینامیکی غیرخطی.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “بررسی رفتار اندرکنش خاک-سازه با جداسازهای لرزه ای در ساختمان های با قاب خمشی فولادی با استفاده از تح  “توسط پورتال  ایران فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *