خانه / علوم انسانی / بررسی تأثیر هوش هیجانی بر استفاده از بیمه عمر ( مطالعه موردی: جزیره کیش )

بررسی تأثیر هوش هیجانی بر استفاده از بیمه عمر ( مطالعه موردی: جزیره کیش )

دانلود رایگان بررسی تأثیر هوش هیجانی بر استفاده از بیمه عمر ( مطالعه موردی: جزیره کیش ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ بررسی تأثیر هوش هیجانی بر استفاده از بیمه عمر ( مطالعه موردی: جزیره کیش ) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

 بررسی تأثیر هوش هیجانی بر استفاده از بیمه عمر  ( مطالعه موردی: جزیره کیش ) 155 صفحه چکیده: هوش هیجانی موضوعی است که برای بیان کیفیت و درک احساسات افراد، هم دردی با احساسات دیگران و توانایی اداره مطلوب خلق و خو به ­کار می­ رود. در حقیقت این هوش مشتمل بر شناخت احساسات خویش و دیگران و استفاده از آن برای اتخاذ تصمیم ­های مناسب در زندگی است، عاملی که هنگام شکست در شخص انگیزه ایجاد می­ کند و به واسطه داشتن مهارت ­های اجتماعی بالا منجر به برقراری رابطه خوب با مردم می ­شود. نظریه “هوش هیجانی” دیدگاه جدیدی درباره پیش بینی عوامل مؤثر بر موفقیت و همچنین پیشگیری اولیه از اختلالات روانی فراهم می­ کند که تکمیل کننده علوم شناختی و علوم اعصاب است. از طرف دیگر در جهان امروز، صنعت بیمه از تکنولوژی واحد و یکنواختی برخوردار است. در بیمه های اشخاص، موضوع تعهد بیم …

این محصول “بررسی تأثیر هوش هیجانی بر استفاده از بیمه عمر ( مطالعه موردی: جزیره کیش )  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *