خانه / عمران / بررسی تأثیر ضریب نرمی ماسه بر خواص مکانیکی بتن
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

بررسی تأثیر ضریب نرمی ماسه بر خواص مکانیکی بتن

دانلود رایگان بررسی تأثیر ضریب نرمی ماسه بر خواص مکانیکی بتن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ بررسی تأثیر ضریب نرمی ماسه بر خواص مکانیکی بتن “را از ایران فایل دانلود نمایید.

بررسی تأثیر ضریب نرمی ماسه بر خواص مکانیکی بتن

بررسی-تأثیر-ضریب-نرمی-ماسه-بر-خواص-مکانیکی-بتن بررسی تأثیر ضریب نرمی ماسه بر خواص مکانیکی بتن  Fulltext  نویسند‌گان: [ علی فروغی اصل ] – استادیار دانشکده عمران،دانشکده مهندسی عمران، دانشگاه تبریز[ مصطفی بیگی خسروشاهی ] – دانشجوی کارشناسی ارشد عمران سازه های هیدرولیکی، دانشگاه تبریز[ آرش توفیقی ] – کارشناسی ارشد عمران مهندسی زلزله، دانشگاه تبریز خلاصه مقاله: در طرح اختلاط بتن، مدول نرمی ماسه دارای اهمیت ویژه ای است ولی متاسفانه تاکنون تاثیر آن در خواص مختلف بتن مورد بررسی قرار نگرفته است و شاید دلیل آن عدم دسترسی به ماسه با ضریب نرمی پایین و مورد نیاز بوده و کارخانجات تهیه ماسه نیز رغبتی به تهیه ماسه های ریزنداشته اند. ضریب نرمی ماسه می تواند با افزایش کارایی موجب کاهش تخلخل و نفوذ پذیری شده و امکان بوجود آمدن ریز ترک و ترک ها را کاهش دهد. در این پژوهش با ارائه دانه بندی سنگدانه های مختلف مصالح محلی و با انتخاب سه نوع ماسه با مدول نرمی های ۲/۵۷,۳/۰۵,۳/۵۴ و ارائه طرح اختلاط با نسبتW/C ثابت و با استفاده از میکروسیلیس و فوق روان ساز، کارایی نمونه های مختلف مقایسه و پس از عمل آوریهای ۳ و ۷ و ۲۸ روزه چگونگی تغییرات کارایی، چگالی و مقاومت نمونه ها مورد بررسی قرار گرفته و بهینه ترین مقدار ضریب نرمی ماسه تعیین و با مقادیر پیشنهاد شدهASTMتطابق داده شده است. کلمات کلیدی: مدول نرمی ماسه، دانه بندی سنگدانه ها ، مقاومت فشاری، چگالی

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “بررسی تأثیر ضریب نرمی ماسه بر خواص مکانیکی بتن  “توسط پورتال  ایران فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *