خانه / اندروید / باز کردن قفل گوشی با اس ام اس به همراه آموزش ویدئویی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

باز کردن قفل گوشی با اس ام اس به همراه آموزش ویدئویی

دانلود رایگان باز کردن قفل گوشی با اس ام اس به همراه آموزش ویدئویی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ باز کردن قفل گوشی با اس ام اس به همراه آموزش ویدئویی “را از ایران فایل دانلود نمایید.

باز کردن قفل گوشی با اس ام اس به همراه آموزش ویدئویی

باز-کردن-قفل-گوشی-با-اس-ام-اس-به-همراه-آموزش-ویدئویییه برنامه عالیی از دست ندیداین برنامه توی سایتها به قیمت ۵۰هزار به فروش میرسه که اینجا میتونی با قیمت ۳۰۰۰ تومان دانلود کنیپسوردتو فراموش کردی؟همسرت یا فرزندت پسورد گوشیشتو عوض کرده؟بچه اشتباها رمز گوشیتو عوض کرده؟دوستات بات شوخی کردن و رمز گوشیتو عوض کردن؟کافیست این بسته را خریداری کنید و هر رمزی که روی گوشیتون باشه با زدن یک اسمس از شماره دیگه گوشیتونو باز کنیدتوضیحاتاگر روزی پسورد گوشیتون رو فراموش کردید نگران اطلاعاتتون نباشیداطلاعاتتون چقدر براتون مهمه؟؟؟؟؟؟؟اگه یه دفعه رمزتون یادتون بره چکار میخواین بکنین؟؟؟؟شما به سادگی و با ارسال متنی که از قبل انتخاب کردید میتونید رمز گوشی رو غیر فعال بدون این که به اطلاعات شما هیچ صدمه ای برسد. 

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “باز کردن قفل گوشی با اس ام اس به همراه آموزش ویدئویی  “توسط پورتال  ایران فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *