خانه / عمران / ارزیابی نفوذ پذیری سد سیاهو با استفاده از شاخص نفوذ پذیری ثانویه SPI

ارزیابی نفوذ پذیری سد سیاهو با استفاده از شاخص نفوذ پذیری ثانویه SPI

دانلود رایگان ارزیابی نفوذ پذیری سد سیاهو با استفاده از شاخص نفوذ پذیری ثانویه SPI ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ ارزیابی نفوذ پذیری سد سیاهو با استفاده از شاخص نفوذ پذیری ثانویه SPI “را از ایران فایل دانلود نمایید.

ارزیابی نفوذ پذیری سد سیاهو با استفاده از شاخص نفوذ پذیری ثانویه SPI

ارزیابی-نفوذ-پذیری-سد-سیاهو-با-استفاده-از-شاخص-نفوذ-پذیری-ثانویه-spi ارزیابی نفوذ پذیری سد سیاهو با استفاده از شاخص نفوذ پذیری ثانویه SPI  Fulltext  نویسند‌گان: [ پرهام امید ] – دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان[ حسین نوفرستی ] – دانشگاه بیرجند، دانشکده فنی و مهندسی، گروه مهندسی معدن خلاصه مقاله: سد خاکی سیاهو با هسته رسی در فاصله ۱۲۵ کیلومتری جنوب شرق بیرجند در حال ساخت می باشد. در بحث طراحی عملیات تزریق یکی ازمسائل مهم، شناخت صحیح نفوذ پذیری و وضعیت زمین شناسی و هیدرولوژیکی منطقه مورد نظر است. روشی که تاکنون برای بررسی نفوذ پذیریتوده های سنگی به کار برده شده است روش آزمایشی لوژن می باشد که در این روش برای به دست آوردن نفوذ پذیری باید عدد لوژن به دست آمده را به ضریب نفوذ پذیریK تبدیل کرد ولی هنوز رابطه مشخصی برای این تبدیل به دست نیامده است. در این تحقیق، توده سنگ محور سد سیاهو بر اساس شاخص نفوذ پذیری ثانویهSPI) که روش جدیدی برای تعیین نفوذ پذیری و تزریق پذیری با استفاده از آزمایش لوژن م یباشد، طبقه بندی شده است. در نهایت راه کارهای مناسب آب بندی هر قسمت بررسی و پیشنهاد شده است. کلمات کلیدی: سد سیاهو، نفوذ پذیری، شاخص نفوذ پذیری ثانویهSPI) تزریق.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “ارزیابی نفوذ پذیری سد سیاهو با استفاده از شاخص نفوذ پذیری ثانویه SPI  “توسط پورتال  ایران فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *