خانه / عمران / ارائه الگوی بارگذاری بر مبنای توزیع خسارت یکنواخت برای سازه بتن مسلح با قاب خمشی

ارائه الگوی بارگذاری بر مبنای توزیع خسارت یکنواخت برای سازه بتن مسلح با قاب خمشی

دانلود رایگان ارائه الگوی بارگذاری بر مبنای توزیع خسارت یکنواخت برای سازه بتن مسلح با قاب خمشی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ ارائه الگوی بارگذاری بر مبنای توزیع خسارت یکنواخت برای سازه بتن مسلح با قاب خمشی “را از ایران فایل دانلود نمایید.

ارائه الگوی بارگذاری بر مبنای توزیع خسارت یکنواخت برای سازه بتن مسلح با قاب خمشی

ارائه-الگوی-بارگذاری-بر-مبنای-توزیع-خسارت-یکنواخت-برای-سازه-بتن-مسلح-با-قاب-خمشی ارائه الگوی بارگذاری بر مبنای توزیع خسارت یکنواخت برای سازه بتن مسلح با قاب خمشی  Fulltext  نویسند‌گان: [ غلامرضا عبداله زاده ] – استادیار دانشکده عمران، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل[ زهرا الیاسی گرجی ] – دانشجوی کارشناسی ارشد سازه، دانشگاه شمال، آمل خلاصه مقاله: مطالعات نشان می دهدکه اکثر سازه ها هنگام وقوع زلزله های قوی وارد محدوده غیر ارتجاعی میشوند. وارد آمدن خسارت سازهای با مفهوم رفتارغیر ارتجاعی و در نتیجه انرژی هیسترزیس نزدیکی بسیار دارد . هدف از این مقاله، ارائه یک الگوی بارگذاری مناسب برای سازه با قاب خمشی بتن مسلح بر مبنای شاخص خسارت پارک -انگ است. با استفاده از این الگو میتوان خسارت را در سازه محدود نموده و به طور یکنواخت در ارتفاع سازه توزیع نمود . به این ترتیب از ظرفیت کامل همه اعضا و طبقات برای جذب انرژی زلزله استفاده شده و خسارت م حدود می شود. در این مقاله تاثیر الگوی پیشنهادی بر روی ۵ قاب خمشی۱۳، ۱۰ ، ۸و۵و۱۵ طبقه، با استفاده از نرم افزار تحلیل غیرخطی IDARC شبیه سازی شده است . نتایج حاصل از این تحلیل نشان دهنده آن است که با تنظیم پارامترKو بر اساس الگوی بار پیشنهادی، توزیع یکنواخت تری از خسارت و دریفت در اختیار خواهد بود. کلمات کلیدی: الگوی بارگذاری، قاب خمشی بتن مسلح، خسارت، انرژی هیسترزیس

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “ارائه الگوی بارگذاری بر مبنای توزیع خسارت یکنواخت برای سازه بتن مسلح با قاب خمشی  “توسط پورتال  ایران فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *