خانه / فنی و مهندسی / اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه برای تا سازه نهایی مشکلات سه راه مقاله از آرام نویل

اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه برای تا سازه نهایی مشکلات سه راه مقاله از آرام نویل

دانلود رایگان اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه برای تا سازه نهایی مشکلات سه راه مقاله از آرام نویل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه برای تا سازه نهایی مشکلات سه راه مقاله از آرام نویل “را از ایران فایل دانلود نمایید.

ینک پرداخت و دانلود * پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه :۲۵ توضیحاتی درباره نویسنده مقاله: آدام نویل یکی از نویسندگان معتبر در رابطه با فن آوری بتن در سطح بین المللی است. وی دارای مدارک. MSC. PHD و DSC  از  دانشگاه لندن و همچنین مدرک DSC از دانشگاه لیدز است. در دوران کار حرفه ای بلند و بر جسته اش، او مهندس هیدرو الکتریک و ایستگاههای نیروی هسته ای بوده، و در دانشکده های زیادی به عنوان ریاست گروه مهندس عمران دانشگاه لیدز، عضو هیئت مؤسس مهندسی و تحقیقات فارغ التحصیلی دانشگاه کالگری ( کانادا) و ریاست دانشگاه داندی در اسکاتلند خدمت کرده است. از سال ۱۹۸۷ دکتر نویل مشاور در امور بتن و سازه بوده و تجربیات قابل توجهی نیز به عنوان یک متخصص در ایالات متحده کپ کرده است. وی نویسنده بیش از ۲۵۰ مقاله فنی و همچنین نه کتاب درباره بتن، تحلیل سازه و مترهای استاتیک بوده است، معروف ترین کتاب او به نام ویژگی های بتن، به سیزده زبان ترجمه شده و بیش از نیم میلیون نسخه از آن در جهان فروخته شده است. آخرین کتاب او ( ۲۰۰۳ ) به نام نویل و بتن- آزمون انواع رفتارهای …

این محصول “اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه برای تا سازه نهایی مشکلات سه راه مقاله از آرام نویل  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه برای تا سازه نهایی مشکلات سه راه مقاله از آرام نویل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *