خانه / فنی و مهندسی / آموزش جامع و ترفندهای برنامه نویسی حرفه ای برای ماشین حساب های کاسیو ویژه رشته عمران

آموزش جامع و ترفندهای برنامه نویسی حرفه ای برای ماشین حساب های کاسیو ویژه رشته عمران

دانلود رایگان آموزش جامع و ترفندهای برنامه نویسی حرفه ای برای ماشین حساب های کاسیو ویژه رشته عمران ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ آموزش جامع و ترفندهای برنامه نویسی حرفه ای برای ماشین حساب های کاسیو ویژه رشته عمران “را از ایران فایل دانلود نمایید.

آموزش این فایل با فرمت PDF تهیه شده که شامل ۲۰ صفحه می باشد و مخصوص ماشین حساب های casio می باشد. مقدمه: دسترسی به محیط برنامه نویسی ماشین حساب های کاسیو و ایجاد فایل جدید برنامه نویسی در مدلهای مختلف کمی با هم متفاوت می باشد به عنوان مثال برای دستگاه Casio FX-5800P توسط کلید[MODE]وسپس [ ۵] قابل دسترسی است. جهت سایر مدلها مانند الجبرا نیز محیط برنامه نویسی به راحتی ازمنوی اصلی، قسمت شماره ۸ قابل انتخاب می باشد. در مدل ۵۸۰۰ بعد از ورود به محیط برنامه نویسی با فشردن کلید [ ۱] و اختصاص نام مناسب به برنامه، کلید[EXE]را فشار دهید و آنگاه کلید [ ۱] را جهت انتخابModeمناسب اعمال کنید. همچنین در مدلهای الجبرا با استفاده از کلید[F3]می توان به سادگی فایل جدید ایجاد نمود. طبقه بندی دستورات:دستورات در ماشین حسابهای کاسیو به ۳ گروه اصلی زیر تقسیم می شوند:(PROG) دستورات …

این محصول “آموزش جامع و ترفندهای برنامه نویسی حرفه ای برای ماشین حساب های کاسیو ویژه رشته عمران  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آموزش جامع و ترفندهای برنامه نویسی حرفه ای برای ماشین حساب های کاسیو ویژه رشته عمران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *