خانه / گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی / آموزشهای ویدیوی نرم افزار Animate CC (نرم افزار آچارفرانسه Adob برای ساخت انیمیشن ۲بعدی )

آموزشهای ویدیوی نرم افزار Animate CC (نرم افزار آچارفرانسه Adob برای ساخت انیمیشن ۲بعدی )

دانلود رایگان آموزشهای ویدیوی نرم افزار Animate CC (نرم افزار آچارفرانسه Adob برای ساخت انیمیشن ۲بعدی ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ آموزشهای ویدیوی نرم افزار Animate CC (نرم افزار آچارفرانسه Adob برای ساخت انیمیشن ۲بعدی ) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

ادوبی بر طبق وعده‌های قبلی خود، نام نرم‌افزار Flash Professional را به Animate CC تغییر داد. نامی که کاربرد این ابزار انیمیشن سازی را بهترین شکل بیان می‌کند. علاوه‌ بر این تغییر نام، امکانات دیگری نیز به این نرم‌افزار  افزوده شده است که در ادامه آنها را بیان خواهیم کرد . ادوبی در اولین انتشار Animate ، تغییرات صورت گرفته در آن را تحول بزرگی دانسته است و در مورد آن می‌گوید: “یکی از بزرگترین انتشارهای ما تاکنون است”. ویژگی‌های جدیدی که به Animate اضافه شده‌اند را قبلا در دیگر محصولا ادبی نیز شاهد آن بوده‌ایم، امکاناتی مثل پشتیبانی از کتابخانه Creative Cloud ، یک پارچه سازی با Adobe Stock ، و گسترش Typekit و پشتیبانی از SVG. ولی به طور خلاصه می‌شود گفت که ادوبی نام Flash را به Animate تغییر داده و آن را …

این محصول “آموزشهای ویدیوی نرم افزار Animate CC (نرم افزار آچارفرانسه Adob برای ساخت انیمیشن ۲بعدی )  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

Animate CC,Flash Professional,Animat 2D,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *