خانه / طراحی وب و برنامه نویسی وب / آخرین نسخه فارسی RSFirewall اورجینال+فارسی ساز + ماژول ها
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

آخرین نسخه فارسی RSFirewall اورجینال+فارسی ساز + ماژول ها

دانلود رایگان آخرین نسخه فارسی RSFirewall اورجینال+فارسی ساز + ماژول ها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ آخرین نسخه فارسی RSFirewall اورجینال+فارسی ساز + ماژول ها “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          آر اس فایروال (RSFirewall Component ) نسخه 2.10.2   حرفه ای ترین افزونه امنیتی برای جوملا است، سایت های جوملایی را از نظر امنیتی به صورت همه جانبه پوشش می دهد و امکانات بی نظیری در اختیار مدیران سایت ها قرار می دهد.قدرت و ضرورت این افزونه به حدی هست که نصب  آن تقریبا امری ضروری در تمامی سایت های طراحی شده توسط جوملا می باشد.این افزونه تمامی افزونه ها,دیتابیس ها ,فایلها و مسیر های نا امن سایت شما را بررسی می کند.و شما را از نقاط قوت و ضعف سایتتان باخبر می سازد.همچنین از خصوصیات خوب این افزونه هشدار دهی هنگام حمله به  سایت شما از طریق ایمیل.پنل مدیریت و پیامک است. ویژگی ها : کاملا کد باز و بدون محدویت نصب کاملا فارسی و اورجینال سازگاری کامل و قابلیت نصب بر روی جوملا نسخه: 3.5, 2.5 بررسی لحظه ای آپدیت بودن نسخه جوملای سایت و گزارش لحظه ای د …

این محصول “آخرین نسخه فارسی RSFirewall اورجینال+فارسی ساز + ماژول ها  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آخرین نسخه فارسی RSFirewall,RSFirewall اورجینال, RSFirewall

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *